Industrial dla każdego

Industrial dla każdego

Industrial na 100% nie jest dla Ciebie? A co gdybyśmy Ci powiedzieli, że meble z naszej kolekcji industrialnej dopełnią zarówno wnętrze klasyczne, nowoczesne, jak i scandiboho? Bez względu na to, jaki klimat jest Ci bliski, meble industrialne, dzięki swojej minimalistycznej formie, idealnie skomponują się z całością. Nie wierzysz? Skroluj dalej i łap inspiracje!

Meble industrialne stanowią idealny duet zarówno z miękkimi materiałami takimi jak len, dzianina i wiklina, jak i surowymi, zimnymi strukturami (beton, skóra, szkło, marmur). Ich wszechstronna komplementarność sprawia, że często wybierane są w projektach wnętrz eklektycznych. I chociaż industrializm kojarzy nam się przede wszystkim z prostotą form, to w naszej kolekcji znajdziemy modele o nieco bardziej finezyjnych kształtach. W takiej odsłonie staną się charakterny akcentem salonu w stylu klasycznym.

Meble w stylu industrialnym znajdą swoje miejsce również we wnętrzach skandynawskich. Połączenie czerni z surowym drewnem będzie przyjemnie kontrastować z jasnymi ścianami i meblami wypoczynkowymi w odcieniach szarości i kremu.

Twoje wnętrza przenoszą mieszkańców w tropikalny klimat? Idealnie! Intensywne kolory żółci i soczysta zieleń roślinności zostaną podkreślone przez matową czerń metalowych elementów. Surowe drewno uzupełni piękno naturalnych materiałów typu bambus i juta oraz przywiedzie na myśl drzewa lasów Ameryki Południowej.

Jesteś glam? A może kochasz vintage? Nie ma znaczenia! Dajemy słowo, że zauroczysz się połączeniem postarzanego drewna ze złotem – bez względu na to czy dodatki będą błyszczeć lustrzanym odbiciem czy przywodzić na myśl metale szlachetne nadgryzione zębem czasu. Kolor drewna mebli z kolekcji industrial polubi się brudnym różem i granatem welwetowych tekstyliów oraz szklanymi kloszami lamp oświetleniowych.

Autor: Ewelina Rozwód
Marketing Manager w Restilo - pisze, filmuje i komunikuje. Wierna idei, że wnętrza są uosobieniem charakteru mieszkańców, a prawdziwe życie - inspiracją do tworzenia wygodnej przestrzeni domowej.
Odwiedź nas:

To Top