Walentynki w domu – jak zadbać o romantyczny klimat?

Walentynki w domu – jak zadbać o romantyczny klimat?

„Gdzie idziecie na Walentynki?” Pytanie, które u jednych wywołuje dreszczyk emocji, u innych - gęsią skórkę! Nieważne, czy jesteś w teamie 14 lutego czy „miłość świętuję cały rok”: jeśli Twoje serce wypełniają motyle, to nasz poradnik, jak zbudować romantyczny nastrój w domowym zaciszu, przyda się na niejedną okazję we dwoje.

1. WALENTYNKOWY OUTFIT

Jeśli przeglądanie sklepów z sukienkami powoduje u Ciebie zawrót głowy, to Walentynki w domu są dla Ciebie idealną opcją! Planując Walentynki z bliską osobą, postaw na komfort i wygodę. Bez względu na to czy spędzicie wieczór oglądając filmy czy organizując sobie domowe SPA, na każdą z tych okazji idealny będzie… szlafrok! Zrób niespodziankę i przygotuj na ten dzień komplet nowych szlafroków w wersji „dla niej i dla niego”, które będą potem miłym wspomnieniem wyjątkowego wieczoru.

2. ŚWIATŁO ŚWIEC ALBO…

Świece od tysięcy lat są źródłem światła, a ich płomień pobudza nasz pierwotny instynkt bliskości. Te wykonane z naturalnego wosku pszczelego działają terapeutycznie – relaksują i uspokajają.

Jeśli marzy Ci się gorąca kąpiel przy blasku świec, to polecamy wybrać świeczniki w formie ceramicznych kubeczków. Są bardziej stabilne i bezpieczniejsze przy dłuższym wypalaniu niż świeczniki pod świece wysokie.

W sypialni zdecydowanie lepiej sprawdzą się ozdoby ledowe w szklanych lampionach lub świece ledowe. Oświetlenie ledowe może stać nawet na podłodze i świecić przez całą noc bez ryzyka pożaru. Ich łagodne ciepłe światło zbuduje romantyczny klimat, a Wy będziecie mogli bez stresu odpłynąć do krainy Morfeusza.

3. SYPIALNIA W KRÓLEWSKIM WYDANIU

Mówi się, że w udanym związku duże znaczenie odgrywają drobne przyjemności. Tego dnia możemy o nie zadbać, dzięki subtelnej wizualnej zmianie w sypialni.

Przed Walentynkami zainwestujcie w kilka eleganckich dodatków tekstylnych takich jak: welwetowe poduszki ozdobne, narzuta czy nowa pościel z ulubionego materiału (bawełna, satyna). Zasłane po królewsku łóżko z kilkoma rzędami poduszek to idealny sposób na to, by druga połówka poczuła się wyjątkowo.

4. SENTYMENTALNE DETALE

Życiowa rutyna potrafi skutecznie zabić w nas romantyzm i sentymentalność. Z tęsknoty „za starymi dobrymi czasami” wracamy wspomnieniami do chwil, kiedy każda wiadomość od partnera wywoływała szybsze bicie serca. By przypomnieć sobie, kim byliście, kiedy połączyła Was miłość, zadbajcie o wywołanie zdjęć z Waszych najlepszych momentów. Opraw je w ramki i ustaw w widocznym miejscu. Tego dnia, nie wszystkie dodatki muszą grać z wnętrzem Waszego domu – możesz wybrać fikuśne i kolorowe ramki, które od razu przyciągną wzrok drugiej osoby.

Jeśli poszukujesz, któregoś z wymienionych dodatków, kliknij tu i wybierz walentynkowe dekoracje w promocji, która zdarza się tylko raz w roku.

Autor: Ewelina Rozwód
Marketing Manager w Restilo - pisze, filmuje i komunikuje. Wierna idei, że wnętrza są uosobieniem charakteru mieszkańców, a prawdziwe życie - inspiracją do tworzenia wygodnej przestrzeni domowej.
Odwiedź nas:

To Top