Krzesła zielone

Wyniki: 17

 1. Kolor: Zielony Usuń ten element
 1. Krzesło Tapicerowane Welurowe Do Salonu Jadalni Ciemnozielone VICHY
  Cena promocyjna 364,45 zł Regular Price 543,95 zł
  Krzesło Tapicerowane Welurowe Do Salonu Jadalni Ciemnozielone VICHY
 2. Nowoczesne Krzesło Zielone MIRANO
  Cena promocyjna 95,86 zł Regular Price 203,95 zł
  Nowoczesne Krzesło Zielone MIRANO
 3. Dostępny wkrótce Krzesło do jadalni z poduszką Zielone TEMPA
  Cena promocyjna 121,57 zł Regular Price 189,95 zł
  Krzesło do jadalni z poduszką Zielone TEMPA
 4. Dostępny wkrótce Krzesło Skandynawskie Zielone MARGOT
  Cena promocyjna 80,57 zł Regular Price 123,95 zł
  Krzesło Skandynawskie Zielone MARGOT
 5. Dostępny wkrótce Tapicerowane krzesło do jadalni Zielone DARVES
  Cena promocyjna 306,98 zł Regular Price 356,95 zł
  Tapicerowane krzesło do jadalni Zielone DARVES
 6. Dostępny wkrótce Tapicerowane krzesło do jadalni Zielone HAKSER
  Cena promocyjna 399,86 zł Regular Price 464,95 zł
  Tapicerowane krzesło do jadalni Zielone HAKSER

Wyniki: 17

plant image

POPULARNE PRODUKTY

Kilka słów o krzesłach

krzesło do jadalni
Krzesła do jadalni od Restilo

Zielone krzesła to przepis na efektowną i zdecydowanie daleką od nudy aranżację. Intensywny kolor siedziska zwraca uwagę i ożywia nawet najbardziej monotonną i pozbawioną wyrazu kompozycję. Szara jadalnia, w której brakuje kropki nad ,,i”? A może salon, który po prostu nie cieszy już tak, jak dawniej? Krzesła zielone z naszej oferty zwracają uwagę różnorodnością. Modele tapicerowane, skandynawskie, industrialne hokery – do wyboru jest całkiem sporo! Jesteśmy więc przekonani, że każdy ma szansę znaleźć w Restilo wariant dopasowany do swoich potrzeb i estetycznych marzeń!

Powiew świeżości na wyciągniecie ręki – zielone krzesła

Jeśli zależy nam nie tylko na satysfakcji płynącej z użytkowania, ale także w kwestii efektownej estetyki, to krzesła zielone będą znakomitym wyborem! Fanom eleganckich mebli do salonu rekomendujemy modele tapicerowane welurem i wzbogacone o pikowanie. Warianty w odcieniu butelkowej zieleni błyskawicznie ożywią kompozycję szarego lub beżowego pokoju dziennego. W tym wnętrzu komfort ma szczególne znaczenie, dlatego siedziska fotelowe będą najlepszym rozwiązaniem. Do kuchni z wysokimi blatami polecamy industrialny hit aranżacyjny ostatnich sezonów – hokery. Nawiązujące do stylistyki barowej zdecydowanie przyciągają spojrzenia i dodają wnętrzu nowoczesnej nuty. Są również niezwykle praktyczne, gdyż umożliwiają gospodarzom nieustanny udział w spotkaniach. Dzięki nim nawet w czasie przygotowywania przekąsek goście mogą być w bliskim otoczeniu pana lub pani domu! 

Jakie warianty są godne uwagi, jeśli chodzi o meble do jadalni? W pomieszczeniu tego typu warto pamiętać o tym, że jest to strefa szczególnie narażona na zabrudzenia. Krzesła tapicerowane powinny być zatem odporne na pochłanianie plan. Na szczęście w naszej ofercie występują warianty tego typu. Jeśli jednak łatwość czyszczenia ma dla nas kluczowe znaczenie (np. z uwagi na obecność małych dzieci), to warto zwrócić uwagę na siedziska z formowanych tworzyw sztucznych. Pielęgnacja jest tu bowiem wyjątkowo prosta!

 

To Top