Made in Green

Ekologiczna metamorfoza
Twoich mebli z Restilo

Idea zero waste jest Ci bliska? Troszczysz się o środowisko i zależy Ci na lokalnej społeczności? Akcja Restilo - Made in Green to kampania, która nie tylko nada Twoim meblom drugie życie! Wysłużona komoda, stolik rodem z lat 90-tych czy niepotrzebny regał kuchenny?

Twoje meble mogą zostać całkowicie odmienione i na nowo cieszyć oczy. Poczuj ducha less-waste i razem z nami wspieraj proekologiczne działania. Projekt realizowany jest we współpracy z lokalnymi pracowniami meblarskimi. Stwórz razem z nami coś zupełnie wyjątkowego, dbając tym samym o naszą planetę!

1.

Zgłoszenia mebli do akcji należy wysyłać poprzez wypełnienie formularza, zgłoszenie powinno zawierać zdjęcia mebli, opis ubytków oraz wymiary.

2.

Wymiar mebla ma znaczenie - musi zmieścić się na palecie niezbędnej do transportu. Szacunkowo paczka nie powinna przekraczać 80 cm w szerokości, 120 cm głębokości oraz 200 cm wysokości całkowitej wraz z opakowaniem.

3.

Zgłoszenia będą analizowane przez pracownie, meble do wysyłki będą akceptowane lub odrzucane poprzez analizę ich stanu oraz gabarytu.

4.

Wybrane meble zostaną odebrane i dostarczone do pracowni. Odbiór mebli jest całkowicie darmowy.

5.

Szacowany termin metamorfozy wynosi około 6 tygodni.

 
6.

Przekazując mebel w nasze ręce nie tylko dbasz o środowisko, ale zyskujesz również dodatkowe korzyści. Z przyjemnością przekażemy 30% wartości sprzedanego elementu wyposażenia właśnie Tobie! Z uzyskanymi w taki sposób środkami możesz zrobić co tylko zechcesz. Rabat na zakupy w naszym sklepie, wypłata środków na konto, wsparcie dedykowanej akcji charytatywnej – decyzja należy tylko do Ciebie!

Partnerzy:

Zobacz produkty z kampanii

To Top