Narożniki

aranżacji salonu? Znane i kochane narożniki powracają do naszych domowych wnętrz w nowej, postępowej odsłonie! Meble kojarzone z aranżacjami rodem z lat 90-tych współcześnie zachwycają intensywnymi barwami i minimalistycznymi konstrukcjami, które z łatwością można wkomponować w przestrzeń pokoju dziennego.

Wyniki: 57

 1. Rozkładany narożnik z pojemnikiem na pościel Grafitowy GATTO
  Cena promocyjna 2 134,44 zł Regular Price 2 156,95 zł
  Rozkładany narożnik z pojemnikiem na pościel Grafitowy GATTO
 2. Rozkładany narożnik z pojemnikiem na pościel Szary GATTO
  Cena promocyjna 2 134,44 zł Regular Price 2 156,95 zł
  Rozkładany narożnik z pojemnikiem na pościel Szary GATTO
 3. Rozkładany narożnik z funkcją łóżka Kremowy GURANI
  Cena promocyjna 3 507,35 zł Regular Price 3 691,95 zł
  Rozkładany narożnik z funkcją łóżka Kremowy GURANI
 4. Rozkładany narożnik z funkcją łóżka Butelkowa zieleń GURANI
  Cena promocyjna 3 507,35 zł Regular Price 3 691,95 zł
  Rozkładany narożnik z funkcją łóżka Butelkowa zieleń GURANI
 5. Rozkładany narożnik z funkcją łóżka Szary GURANI
  Cena promocyjna 3 507,35 zł Regular Price 3 691,95 zł
  Rozkładany narożnik z funkcją łóżka Szary GURANI
 6. Rozkładany narożnik ze skrzynią Beż BIRGEN
  3 674,55 zł Regular Price 3 867,95 zł
  Rozkładany narożnik ze skrzynią Beż BIRGEN
 7. Rozkładany narożnik ze skrzynią Grafit BIRGEN
  3 674,55 zł Regular Price 3 867,95 zł
  Rozkładany narożnik ze skrzynią Grafit BIRGEN
 8. Rozkładany narożnik ze schowkiem Musztardowy TERUL
  4 297,63 zł Regular Price 4 571,95 zł
  Rozkładany narożnik ze schowkiem Musztardowy TERUL
 9. Rozkładany narożnik ze schowkiem Beżowy TERUL
  4 069,04 zł Regular Price 4 571,95 zł
  Rozkładany narożnik ze schowkiem Beżowy TERUL
 10. Rozkładany narożnik z zagłówkiem Musztardowy MADNO
  4 728,15 zł Regular Price 5 029,95 zł
  Rozkładany narożnik z zagłówkiem Musztardowy MADNO
 11. Rozkładany narożnik z zagłówkiem Niebieski MADNO
  4 728,15 zł Regular Price 5 029,95 zł
  Rozkładany narożnik z zagłówkiem Niebieski MADNO
 12. Rozkładany narożnik z zagłówkami Musztardowy MIAMI
  5 937,07 zł Regular Price 6 383,95 zł
  Rozkładany narożnik z zagłówkami Musztardowy MIAMI
 13. Rozkładany narożnik z zagłówkami Beżowy MIAMI
  5 937,07 zł Regular Price 6 383,95 zł
  Rozkładany narożnik z zagłówkami Beżowy MIAMI
 14. Rozkładany narożnik z welurowym obiciem Musztardowy ERENI
  Cena promocyjna 3 500,70 zł Regular Price 3 684,95 zł
  Rozkładany narożnik z welurowym obiciem Musztardowy ERENI
 15. Rozkładany narożnik z welurowym obiciem Kremowy ERENI
  Cena promocyjna 3 500,70 zł Regular Price 3 684,95 zł
  Rozkładany narożnik z welurowym obiciem Kremowy ERENI
 16. Rozkładany narożnik z welurowym obiciem Butelkowa zieleń ERENI
  Cena promocyjna 3 500,70 zł Regular Price 3 684,95 zł
  Rozkładany narożnik z welurowym obiciem Butelkowa zieleń ERENI
 17. Narożnik rozkładany na nóżkach Szary 212 cm GABBY
  Cena promocyjna 3 038,35 zł Regular Price 3 164,95 zł
  Narożnik rozkładany na nóżkach Szary 212 cm GABBY
 18. Narożnik rozkładany na nóżkach Brudny Róż 212 cm GABBY
  Cena promocyjna 3 038,35 zł Regular Price 3 164,95 zł
  Narożnik rozkładany na nóżkach Brudny Róż 212 cm GABBY
 19. Narożnik rozkładany na nóżkach Grafitowy 212 cm GABBY
  Cena promocyjna 3 038,35 zł Regular Price 3 164,95 zł
  Narożnik rozkładany na nóżkach Grafitowy 212 cm GABBY
 20. Sofa z funkcją narożnika Pikowana Niebieska YUSHI
  Cena promocyjna 1 744,98 zł Regular Price 1 798,95 zł
  Sofa z funkcją narożnika Pikowana Niebieska YUSHI

Wyniki: 57

make it real
rating
98% zadowolonych klientów
Layer 1
Layer 1
Layer 1
Layer 1
Layer 1
1326 Opinii
plant image

POPULARNE PRODUKTY

Narożnik do salonu – w jakich wnętrzach sprawdzi się najlepiej?

Wielkogabarytowe meble wypoczynkowe stanowią doskonałe wyposażenie wnętrz o pokaźnych wymiarach. Jest to oczywiste. Przestronny salon wyposażony w kątowy model siedziska w błyskawiczny sposób zostaje wypełniony. Czy narożniki znajdują jednak zastosowanie w pokojach dziennych o małym metrażu? Naszym zdaniem jak najbardziej! Faktem jest jednak, że wkomponowanie ich w ograniczoną przestrzeń jest często zadaniem ciężkim do realizacji. Właściwie zaprojektowane otoczenie może zaskoczyć nas możliwościami, jakie kryje w sobie dane pomieszczenie. Najlepszą strategią na zaaranżowanie wspomnianego mebla w mały salon, jest umieszczenie go tuż obok ściany, w wybranym kącie. Narożniki umiejscowione w takim miejscu to gwarancja zachowania pustego centrum, które zapewnia najlepsze wrażenia wizualne.

Komfort i praktyczność na najwyższym poziomie – narożnik z funkcją spania

Od wyposażenia wnętrz coraz częściej wymagamy nie tylko doskonałej prezentacji wizualnej, ale również wysokiej funkcjonalności. Najbardziej cenimy meble wielofunkcyjne, które oferują nam dodatkowe korzyści użytkowe. Narożniki z funkcją spania w domowym zaciszu wykorzystywany jest w dwojaki sposób.  Za dnia jako wygodne siedzisko, z kolei w nocy, po wyposażeniu w niezbędne elementy posłania, w tym odpowiednie prześcieradło, jako komfortowa leżanka dla dwóch osób. To sprawia, że stanowi doskonałą pozycję wyposażenia zarówno salonu, w którym spędzamy czas np. w gronie rodziny, jak i pokoju gościnnego. Warto podkreślić, że rogówka z funkcją spania jest również doskonałym pomysłem na umeblowanie przestrzeni, w której metraż jest ograniczony, przez co nie ma możliwości wkomponowanie dwóch autonomicznych typów mebli – siedziska i posłania. Jeden funkcjonalny element wyposażenia sprawdza się w taki przypadku wzorowo, zapewniając nam dokładnie to, czego potrzebujemy!

Narożnik – jak wybrać model idealny?

Aby podjąć najlepszą decyzję względem jakiegokolwiek typu wyposażenia do domowego zacisza, warto naszym zdaniem zawsze zapoznać się z wszelkimi dostępnymi wariantami. Narożniki różnią się od siebie nie tylko walorami estetycznymi, ale również wspomnianymi już funkcjami. Podstawowy model spełni się wyłącznie jako wygodne siedzisko. Jeśli jest to dla nas opcja wystarczająca, wówczas bez problemu możemy zrezygnować z wariantów wyposażonych w mechanizm pozwalający na rozłożenie formy. Z mebla z systemem leżanki warto wycofać się także w przypadku, kiedy jesteśmy pewni, że funkcja ta nie będzie przez nas wykorzystywana. Narożnik z funkcją spania jest bowiem zazwyczaj nieco droższy. Zauważmy jednak, że jeśli zależy nam na możliwości przeobrażenia siedziska w wygodne posłanie, to kryterium wyboru modelu będzie właśnie wspomniany element. To właśnie ta cecha powinna być naszym nadrzędnym wyznacznikiem dla zakupu!

Narożnik skandynawski, industrialny, a może klasyczny?

Znając już nadrzędne kryterium wyboru mebla wypoczynkowego, przyjrzyjmy się kolejnej, niemniej ważnej kwestii, o której również należy pamiętać podczas zakupów. Współcześnie produkowane narożniki zachwycają różnorodnością. Utrzymane w duchu skandynawskiego minimalizmu, przepełnione industrializmem, a także klasyczne, nawiązujące do dobrze znam znanych modeli z lat 90-tych – jak wybrać jeden, kiedy wszystkie wydają się interesujące? Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. W przypadku każdego wyposażenia należy przyjąć zasadę, że spójność całej aranżacji jest ważna i należy jej doglądać. Jeśli zatem nasz salon zdobią meble i dodatki utrzymane w stylu scandi, to podczas zakupu warto skierować wzrok na narożniki o północnoeuropejskiej, minimalistycznej linii. Zaznaczmy jednak, że jeśli wybrane wnętrze ma być urządzone zgodnie z modnym podejściem aranżacyjnym, nazywanym eklektycznym, wówczas wprowadzenie silnie wyróżniających się sprzętów jest jak najbardziej akceptowalne i pożądane.

Sofa czy mebel narożny?

Narożniki często zestawiane są z innymi meblami wypoczynkowymi, które pojawiają się w naszych wnętrzach salonowych. Naszym zdaniem nie warto jednak mówić o nich w kontekście np. sofy. Oczywiście elementy te łączy wspólny mianownik, gdyż oba są komfortowymi siedziskami. Różnic jest tu na tyle dużo, że polecamy stosować mimo wszystko pewne rozróżnienie. Decyzja co do aranżacji w danej przestrzeni konkretnego typu mebla powinna być podejmowana głównie przez pryzmat pożądanych funkcji. Jeśli zależy nam na wkomponowaniu w pokój dzienny siedziska, które zapewni nam dużo miejsca, to wybór narożnika zdecydowanie będzie najlepszy.

Perfekcyjne centrum wypoczynkowe – narożnik zamknięty

Narożniki o zamkniętej formie przypominającej literę ,,U” stanowią opcję, po którą sięgamy stosunkowo rzadko. Często obawiamy się, że tak duży mebel przytłoczy wnętrze i spowoduje dyskomfort w przyjemnym korzystaniu z pomieszczenia. Mamy jednak sposób na to, jak wkomponować wspomniane wyposażenie we wnętrze tak, aby móc cieszyć się nim pod każdym względem – bez kompromisów. Faktem jest, że nie każdy salon może być wzbogacony o zamknięty mebel naroży. Zdecydowanie jest to opcja dedykowana do miejsc o dużym metrażu i bez ścian działowych. Jeśli zależy nam na stworzeniu centrum wypoczynkowego z prawdziwego zdarzenia, takiego, które skupi całą rodzinę, to ze wspomnianym elementem wyposażenia będzie to najprostsze. Śmiało umieśćmy je nawet w centrum, jednak tak, aby pozostałe segmenty typu RTV przylegały do ściany. Tak zaprojektowana przestrzeń, przypominająca nieco kino domowe, z pewnością zaskoczy nas zarówno efektem praktycznym, jak i wizualnym!

Nieoczywisty sposób wykorzystania narożnika do salonu

Współcześnie projektowane domy i mieszkania coraz częściej zachwycają nas otwartą przestrzenią pozbawiona nadmiernych podziałów. To z kolei sprawia, że wyposażenie wnętrz chętnie wykorzystywane jest również w funkcji metody pozwalającej na wyodrębnienie i autonomizację poszczególnych pomieszczeń. Salon połączony z kuchnią i jadalnią nie dziwi dziś już nikogo. Aby subtelnie oddzielić od siebie wspomniane przestrzenie, warto postawić w miejscu ich połączenia narożnik z funkcją spania. Pokaźnych wymiarów mebel efektownie odróżni strefę wypoczynkową od jadalnianej.

To Top