Stojaki na parasole

Stojak na parasole, pojemnik na parasole - designerskie

Współczesne aranżacje wnętrz to nie tylko piękny design, ale jednocześnie funkcjonalność wpływająca na wygodę życia. Praktyczne wyposażenie naszego otoczenia sprawia, że

codzienne działania są prostsze i znacznie przyjemniejsze. Dobierając meble i dodatki do domowego zacisza warto pamiętać o ważnych detalach, które jeszcze bardziej potęgują komfort funkcjonowania. Doskonałym przykładem takich elementów są stojaki na parasole. Praktyczne, a jednocześnie estetyczne dodatki, to nieodzowna część wyposażenia każdego dopracowanego przedpokoju.

Wyniki: 13

 1. Umbra - Industrialny stojak na parasole Biały + Naturalny HUB
  Cena promocyjna 196,06 zł Regular Price 455,95 zł
  Umbra - Industrialny stojak na parasole Biały + Naturalny HUB
 2. Umbra - Industrialny stojak na parasole Czerń + Ciemny Brąz HUB
  Cena promocyjna 196,06 zł Regular Price 455,95 zł
  Umbra - Industrialny stojak na parasole Czerń + Ciemny Brąz HUB
 3. Dostępny wkrótce Industrialny stojak na parasole Czarny IRON
  Cena promocyjna 109,30 zł Regular Price 153,95 zł
  Industrialny stojak na parasole Czarny IRON
 4. Dostępny wkrótce Stojak na parasole Biały RAIN
  Cena promocyjna 107,17 zł Regular Price 150,95 zł
  Stojak na parasole Biały RAIN
 5. Dostępny wkrótce Stojak na parasole Czarny RAIN
  Cena promocyjna 107,17 zł Regular Price 150,95 zł
  Stojak na parasole Czarny RAIN
 6. Dostępny wkrótce Stylowy stojak na parasole Biały GLAM
  Cena promocyjna 105,37 zł Regular Price 154,95 zł
  Stylowy stojak na parasole Biały GLAM
 7. Dostępny wkrótce Stylowy stojak na parasole Czarny GLAM
  Cena promocyjna 107,17 zł Regular Price 150,95 zł
  Stylowy stojak na parasole Czarny GLAM
 8. Dostępny wkrótce Stojak na parasole Czarny RAINY DAY
  Cena promocyjna 110,81 zł Regular Price 162,95 zł
  Stojak na parasole Czarny RAINY DAY

Wyniki: 13

plant image

POPULARNE PRODUKTY

Niezbędnik praktycznego przedpokoju – modne parasolniki

Obecnie coraz częściej decydujemy się na własną rękę urządzić swoje domowe zacisze. Po wstępnym określeniu stylu, który ma stać się motywem przewodnim, przychodzi etap wyboru wyposażenia. O ile każdy z nas bez większych problemów jest w stanie wskazać i wymienić meble niezbędne w każdym przedpokoju, tak w kwestii funkcjonalnych dodatków sprawa nie jest już tak oczywista. Stojak na parasole to wciąż często pomijany element, który mimo niepozornych wymiarów, zapewnia nam wiele korzyści. Prędzej czy później każdy z nas ma do czynienia z sytuacją, w której powrót do domu wiąże się z potrzebą zorganizowania mokrej od deszczu odzieży i parasola. W Restilo jesteśmy entuzjastami nowoczesnego podejścia, w ramach którego wszystkie potencjalne problemy staramy się rozwiązywać jeszcze przed ich wystąpieniem. Stylowy pojemnik na parasole ochroni podłogę przed zabrudzeniami, zapewniając nam spokój ducha i nieskazitelny porządek.

Piękno i funkcjonalność w jednym – parasolnik

Współcześnie projektowane stojaki na parasole do przedpokoju przywodzą na myśl formy wprost z muzeum sztuki współczesnej. Intrygujące kształty zaskakują, a przez to świetnie sprawdzają się w naszym otoczeniu również jako swoista dekoracja. Hol to wizytówka każdego domu. Bardzo często zapominamy jednak, że wnętrze to, jak każde inne, również warto wyposażyć w dodatki i ciekawe ozdoby. W małych przestrzeniach może jednak zabraknąć miejsca na dodatkowe ornamenty, dlatego w takiej sytuacji warto przyjrzeć się meblom i dodatkom, które spełniają swoją funkcję praktyczną, a za sprawą ciekawego designu cieszą również spojrzenia. Kosz na parasole z naszej oferty doskonale wpasuje się w aranżację wybranej przestrzeni, stając się jednocześnie ważnym akcentem, który z pewnością nie umknie uwadze odwiedzających nasz dom gości.

Stojak na parasole do każdego mieszkania

Dodatki sprawiają, że nasze otoczenie wygląda na wykończone i dopieszczone w każdym, nawet w najmniejszym detalu. Prezentacja wizualna jest ważna, jednak zdecydowanie lepiej jest, gdy wraz z atrakcyjnym wyglądem, w parze idzie również praktyczność. Dostępne w Restilo nowoczesne meble i akcesoria do aranżacji wnętrz, to klucz do stylowego i funkcjonalnego domu. Szanujemy różnorodność gustów, dlatego wymarzone wyposażenie wnętrz znajdą u nas zarówno fani klasycznych aranżacji z drewnianymi akcentami, jak i typowo nowoczesnych. Zachęcamy do wejścia w nasz kolorowy świat inspiracji i zapoznania się z pełną ofertą sklepu.

To Top