Syfony do bitej śmietany

Desery lubi niemal każdy, zwłaszcza te, pokryte lekką, kremową pianką z bitej śmietany. Aby smakowały jeszcze lepiej, warto przygotować ją samodzielnie. W ofercie sklepu

Restilo dostępne są wysokiej jakości syfony do bitej śmietany, dzięki którym błyskawicznie zrobimy ją w domu, zamiast kupować gotowy produkt. To praktyczny element wyposażenia nie tylko domowej kuchni, ale też kawiarni, restauracji i bufetu.

 

Wyniki: 2

  1. Naboje do syfonu do bitej śmietany DELICIA, 10 szt.
    Cena promocyjna 33,92 zł Regular Price 39,90 zł
    Naboje do syfonu do bitej śmietany DELICIA, 10 szt.
  2. Dostępny wkrótce Syfon do bitej śmietany DELÍCIA 0,25 l
    Cena promocyjna 250,29 zł Regular Price 309,00 zł
    Syfon do bitej śmietany DELÍCIA 0,25 l

Wyniki: 2

make it real
rating
98% zadowolonych klientów
Layer 1
Layer 1
Layer 1
Layer 1
Layer 1
1324 Opinii
plant image

POPULARNE PRODUKTY

Syfony do bitej śmietany w sklepie Restilo

Wszyscy, którzy przywiązują dużą wagę do jakości przygotowywanych posiłków, z pewnością uznają syfony do bitej śmietany za przydatne. Dzięki nim stanowiąca doskonały dodatek do deserów bita śmietana będzie zdrowsza, pozbawiona konserwantów, syntetycznych aromatów, słodzików i innych sztucznych składników, które zawiera gotowa śmietana w sprayu lub proszku. Syfony do bitej śmietany pozwalają na szybkie przyrządzenie słodkiej przekąski. Wystarczy pokryć nią gofry, lody lub owoce, by zapewnić sobie prawdziwą ucztę dla zmysłów. Z bitą śmietaną doskonale smakuje też galaretka, różnego rodzaju ciasta i torty. Syfony do bitej śmietany dostępne w ofercie Restilo różnią się od siebie przede wszystkim pojemnością butli. Ich solidne wykonanie gwarantuje satysfakcję z zakupu nawet najbardziej wymagającym Klientom.

Syfony do bitej śmietany i ich budowa

Konstrukcja służących do przygotowywania bitej śmietany syfonów nie należy do skomplikowanych. W ich skład wchodzą 3 podstawowe elementy. Pierwszy z nich to butla. Może być wykonana z aluminium, stali nierdzewnej lub tworzywa sztucznego. Syfony do bitej śmietany wyposażone są także w plastikową lub metalową głowicę. Trzecim ich elementem są naboje do syfonów. Można je nabyć w naszym sklepie w zestawach, w niezwykle atrakcyjnej cenie. Mimo prostej budowy, syfony do bitej śmietany mają wszechstronne zastosowanie. Wykorzystywane są nie tylko do wzbogacania deserów, ale też tworzenia zimnych sosów, pianek, musów czy kremów. Z obsługą urządzenia nie będą mieć problemu nawet osoby, które stawiają pierwsze kroki w kuchni. Jest ona bowiem niezwykle łatwa, wręcz intuicyjna. Naboje do syfonów przeznaczone są do jednorazowego użytku. Wewnątrz nich znajduje się N2O.

Syfony do bitej śmietany – jak ich używać?

Nie ma prostszego i szybszego sposobu na przygotowanie bitej śmietany, niż przy zastosowaniu praktycznego syfonu. Jak to zrobić? Zaczynamy od odkręcenia syfonu i wlania do niego śmietanki. Wcześniej warto ją schłodzić. Ilość, jaką należy wlać, uzależniona jest od pojemności danego modelu. W naszym sklepie dostępne są syfony do bitej śmietany 0,25 l i 0,5 l. Do śmietanki można dodać także cukier puder. Następnie należy zamontować naboje do syfonów. W tym celu odkręcamy odpowiednią końcówkę, wkładamy nabój i zakręcamy. Gdy usłyszymy oznaczający przejście gazu dźwięk, energicznie potrząsamy butlą. Podczas dozowania, syfony do bitej śmietanynależy trzymać w odwróceniu, w pozycji pionowej. Po skierowaniu końcówki urządzenia w odpowiednie miejsce, naciskamy dźwignię. Teraz możemy już cieszyć się wyjątkowym smakiem deseru, pokrytego puszystą i delikatną śmietanką.

Naboje do syfonów – niezbędne podczas ubijania śmietany

Bez wypełnionych podtlenkiem azotu nabojów do syfonów, nie ma mowy o bitej śmietanie. W każdym naboju znajduje się 8 g tego gazu. Znany jest on ze swoich właściwości konserwujących. To dzięki niemu przygotowana w syfonie, odpowiednio przechowywana śmietana zachowuje świeżość nawet przez kilka dni. Naboje do syfonów z zawartością N2O nie stanowią żadnego zagrożenia dla zdrowia. Każdy z nich można wykorzystać tylko raz. Założony, odkręcamy dopiero wtedy, gdy urządzenie będzie już puste. W przypadku butli o dużej pojemności, jeden nabój nie wystarczy. Potrzebujemy co najmniej 2 lub więcej sztuk. Naboje do syfonów można nabyć w sklepie Restilo, w opakowaniach zbiorczych. W każdym z nich znajduje się 10 sztuk nabojów z N2O.

Syfony do bitej śmietany – dlaczego warto je mieć?

Poręczne i łatwe w obsłudze syfony ułatwią przygotowanie wyśmienitej, bitej śmietany. Wystarczy kilka chwil, by stworzyć smakowity dodatek do deserów, którego konsystencja będzie bez zarzutu. Syfony do bitej śmietany umożliwiają przygotowywanie urozmaiconych, słodkich przekąsek, o różnych smakach. Czekoladowa, pomarańczowa, kawowa lub waniliowa bita śmietana to z praktycznym syfonem nic trudnego. Trzeba tylko wymieszać potrzebne składniki ze śmietanką i wlać je do urządzenia. W ofercie sklepu Restilo znaleźć można syfony do bitej śmietany przeznaczone zarówno do profesjonalnego, jak i amatorskiego użytku. Zostały one wykonane z odpornej na uszkodzenia i wytrzymałej stali nierdzewnej. Dzięki nim dozowanie bitej śmietany jest wygodne i łatwe. Zarówno naboje do syfonów, jak i same syfony dostępne są w konkurencyjnych, niezwykle atrakcyjnych w stosunku do ich jakości cenach. Ich modny design będzie odpowiedni dla każdej kuchni, niezależnie od aranżacji. Syfony do bitej śmietany w Restilo to niezawodne i funkcjonalne urządzenia o długiej żywotności.

To Top