Szafki RTV nowoczesne

Nowoczesny styl to przede wszystkim kwintesencja elegancji, minimalizmu oraz funkcjonalności. Meble utrzymane w tym tonie łączą w sobie nietuzinkowy design z walorami

użytkowymi. Doskonałym przykładem są tu nowoczesne szafki RTV, a więc niezastąpiony element wyposażenia pokoju dziennego.

Wyniki: 89

 1. Nowoczesna szafa pod telewizor Szara LADET
  Cena promocyjna 977,55 zł Regular Price 1 029,00 zł
  Nowoczesna szafa pod telewizor Szara LADET
 2. Szeroka szafa pod telewizor Szara LADET
  Cena promocyjna 1 281,55 zł Regular Price 1 349,00 zł
  Szeroka szafa pod telewizor Szara LADET
 3. Nowoczesna szafa pod telewizor Biało - brązowa LADET
  Cena promocyjna 863,55 zł Regular Price 909,00 zł
  Nowoczesna szafa pod telewizor Biało - brązowa LADET
 4. Szeroka szafa pod telewizor Biało - brązowa LADET
  Cena promocyjna 1 129,55 zł Regular Price 1 189,00 zł
  Szeroka szafa pod telewizor Biało - brązowa LADET
 5. Nowoczesna szafa pod telewizor Biała LADET
  Cena promocyjna 863,55 zł Regular Price 909,00 zł
  Nowoczesna szafa pod telewizor Biała LADET
 6. Szeroka szafa pod telewizor Biała LADET
  Cena promocyjna 1 129,55 zł Regular Price 1 189,00 zł
  Szeroka szafa pod telewizor Biała LADET
 7. Nowoczesna szafka rtv Drewno i grafit NOCCE
  Cena promocyjna 873,05 zł Regular Price 919,00 zł
  Nowoczesna szafka rtv Drewno i grafit NOCCE
 8. Nowoczesna szafka rtv Dąb i grafit NOCCE
  Cena promocyjna 873,05 zł Regular Price 919,00 zł
  Nowoczesna szafka rtv Dąb i grafit NOCCE
 9. Nowoczesna szafka rtv Beton i biel NOCCE
  Cena promocyjna 873,05 zł Regular Price 919,00 zł
  Nowoczesna szafka rtv Beton i biel NOCCE
 10. Nowoczesna szafka rtv Dąb i biel NOCCE
  Cena promocyjna 873,05 zł Regular Price 919,00 zł
  Nowoczesna szafka rtv Dąb i biel NOCCE
 11. Nowoczesna szafka rtv Czarna NOCCE
  Cena promocyjna 911,05 zł Regular Price 959,00 zł
  Nowoczesna szafka rtv Czarna NOCCE
 12. Nowoczesna szafka RTV pod telewizor Biała AMIR
  Cena promocyjna 632,64 zł Regular Price 659,00 zł
  Nowoczesna szafka RTV pod telewizor Biała AMIR

Wyniki: 89

plant image

POPULARNE PRODUKTY

Jak dobrać odpowiedni stolik pod telewizor?

Nowoczesne szafki RTV – niezbędnik salonu

Salon to przestrzeń będąca zarówno miejscem towarzyskich spotkań, jak i odpoczynku w gronie rodziny. Nieodzownym elementem tego wyjątkowego pomieszczenia są sprzęty elektroniczne, które sprawdzają się tak w przypadku hucznych imprez, jak i zacisznych wieczorów filmowych. Współcześnie niemal każdy z nas może pozwolić sobie na prywatne kino domowe. Nieodłącznym towarzyszem ekranu jest odpowiednio dobrany stolik na telewizor. Meble wpisujące się we wspomnianą kategorię zaskakują dziś nas minimalistycznymi formami i konstrukcją, która niejednokrotnie daje nam więcej, niż moglibyśmy oczekiwać.

Nowoczesna szafka RTV to ozdoba i mebel jednocześnie. Minimalistyczna, o dogłębnie przemyślanej budowie, gwarantuje przestrzeń pod aranżację nawet pokaźniej wielkości ekranu. Poza zwracającym uwagę wyglądem charakteryzuje się często pojemnymi półkami i sprytnie ukrytymi komorami, w których z powodzeniem znajdą swoje miejsce wszelkie akcesoria elektroniczne, potrzebne w zasięgu ręki.

Modernistyczna ozdoba - nowoczesna szafka RTV

Szafka RTV to element wyposażenia, który pojawił się w naszych domach w momencie rozpowszechnienia domowych odbiorników telewizyjnych. Mebel ten jest więc z nami od wielu lat, jednak jego forma wciąż ulega zmianom! Poszczególne modele produktów tego typu różnią się między sobą designem, wymiarami oraz konstrukcją, dzięki czemu wybór może być w pełni zindywidualizowany i dopasowany do zróżnicowanych potrzeb konsumenckich.

Czym jednak zaskakują nas najbardziej nowoczesne szafka RTV oraz komu są polecane w szczególności? Formy modeli tego typu najczęściej są minimalistyczne, pozbawione zbędnych zdobień. Króluje w nich minimalizm, który jest cechą charakterystyczną dla najnowszych trendów aranżacyjnych. Modernistyczne modele zwracają również uwagę za sprawą wnęk i komór, które nie tylko umożliwiają chowanie drobnych akcesoriów elektronicznych, ale rewolucjonizują również możliwość ukrycia w ich wnętrzach wszelkich przewodów i kabli! W Restilo wierzmy jednak, że to podświetlenie konstrukcji jest detalem, który najbardziej przyciąga spojrzenia użytkowników. Sprytnie wkomponowane w konstrukcję oświetlenie LED podkreśla modernistyczną bryłę mebla oraz wzbogaca salon o oryginalny, klimatyczny ton, szczególnie pożądany podczas seansów filmowych!

Szafki pod telewizor - nowoczesne wyposażenie wnętrza

Wybór szafki pod telewizor powinien być uzależniony od naszych indywidualnych preferencji oraz od przestrzeni, w jakiej znajdzie się mebel. Stojące szafki o większych wymiarach dobrze sprawdzą się w przypadku przestronnego salonu. Jeżeli jednak pokój dzienny cechuje się małym metrażem, to wariantem, któremu zdecydowanie warto się przyjrzeć, jest szafka RTV wisząca. Konstrukcja podwieszana na ścianie nie zabiera cennego miejsca, a dzięki temu nie wpływa negatywnie na poczucie przestronności. Bez względu na typ stolika, modele oferowane przez nasz sklep internetowy, to nie tylko aranżacyjny strzał w dziesiątkę, ale także pewność satysfakcji w zakresie wysokiej jakości. Piękny design, funkcjonalna forma łączą się tu bowiem z doskonałej klasy materiałami.

To Top