Szafki RTV wiszące

Na przestrzeni lat nasze domowe wyposażenie ulegało nieustannym zmianom. Projektanci mebli wciąż starają się wymyślać coraz to praktyczniejsze konstrukcje, które nie

tylko pięknie wyglądają, ale umożliwiają nam również tworzenie funkcjonalnej przestrzeni. Szafki RTV wiszące to absolutna rewolucja. Podwieszana forma gwarantuje nam mnóstwo korzyści!

Wyniki: 35

 1. Nowoczesny regał pod telewizor Biały 160 cm ARLES
  Cena promocyjna 405,95 zł Regular Price 418,95 zł
  Nowoczesny regał pod telewizor Biały 160 cm ARLES
 2. Nowoczesny regał pod telewizor Czarno-dębowy 180 cm ARLES
  Cena promocyjna 468,95 zł Regular Price 484,95 zł
  Nowoczesny regał pod telewizor Czarno-dębowy 180 cm ARLES
 3. Nowoczesny regał multimedialny Czarno-dębowy 160 cm ARLES
  Cena promocyjna 405,95 zł Regular Price 418,95 zł
  Nowoczesny regał multimedialny Czarno-dębowy 160 cm ARLES

Wyniki: 35

plant image

POPULARNE PRODUKTY

Kilka słów o szafkach RTV wiszących

Szafka RTV podwieszana – czym różni się od klasycznej?

Opisując szafki RTV wiszące, nie sposób ich nie porównywać do modeli klasycznych, stojących. Na czym polega kluczowa różnica? Oczywiście na wystąpieniu podstawy. Standardowy model z nóżkami najczęściej wyposażony jest w czteropunktowe podparcie. Warianty podwieszane pozbawione są stelaża tego typu, gdyż jest on po prostu zbędny. Cechą wspólną bezapelacyjnie jest przestrzeń do przechowywania, która może przybierać bardzo różne formy – od otwartych półek, przez szuflady, na zamykanych z pomocą drzwiczek przegrodach kończąc. Podstawa jest tak naprawdę jedynym elementem różniącym opisywane meble, zarówno w kontekście wizualnym, jak i funkcjonalnym.

Wady i zalety szafki RTV wiszącej

Sposób aranżowania szafki RTV wiszącej jest kluczowym elementem odróżniającym model ten od klasycznego, wyposażonego w nóżki. Okazuje się również, że to właśnie odmienna metoda montażu w największym stopniu przesądza o wadach i zaletach wyposażenia tego typu. W wielu miejscach podwieszenie mebla okazuje się niesamowicie funkcjonalnym rozwiązaniem. Do kluczowych zalet możemy zatem zaliczyć przede wszystkim oszczędność miejsca. Modele montowane na ścianach nie zajmują bowiem miejsca na podłodze, przez co są doskonałą propozycją do małych salonów. Kolejnym walorem jest efekt wizualny, który jest zdecydowanie bardziej postępowy niż w przypadku klasycznej szafki RTV. Na niekorzyść modeli wiszących przemawiają jednak ściśle określone warunki, w których może odbyć się montaż. O ile mebel z nóżkami może być zaaranżowany niemal wszędzie, tak w przypadku decyzji o zakupie podwieszanej konstrukcji musimy mieć świadomość, że będzie ona musiała być zlokalizowana tylko na odpowiedniej ścianie.

Aranżacja szafki RTV wiszącej – sprawdzone sposoby na efektowne kompozycje

Charakterystyczna metoda montażu zdecydowanie wymaga od nas nieco więcej działań i pomyślunku niż w przypadku wkomponowania we wnętrze modelu klasycznego. Pamiętajmy jednak, że to właśnie możliwość podwieszenia konstrukcji jest największym atutem szafki RTV wiszącej! Dzięki temu mamy też bardzo dużą kontrolę w kwestii dopasowania położenia naszego sprzętu RTV do indywidualnych wymagań i potrzeb użytkowników. Podczas kreowania strefy wypoczynkowej z wykorzystaniem ściennego mebla pamiętajmy jednak, aby konstrukcja nie była zlokalizowana w bezpośrednim otoczeniu okien. Naturalne światło słoneczne przenikające przez szyby znacznie obniża komfort oglądania filmów czy seriali. Najbardziej pożądany układ szafki RTV wiszącej to prostopadły względem okien. Aby kino domowe prezentowało się nienagannie, zadbajmy również o odpowiednie dodatki. Przestrzeń pod meblem jest wolna i wprost doskonała do zaaranżowania w jej miejscu małego dywanu do salonu. Szczególnie polecamy modele typu shaggy, które za sprawą wyjątkowo długiego włosia znakomicie podkreślają postępowy charakter całej kompozycji!

Szafka RTV wisząca – rewolucja w organizacji przestrzeni

Nie ulega wątpliwościom, że wisząca szafka RTV to rozwiązanie, po które sięgamy coraz częściej. Liczne walory mebla tego typu okazują się najlepszą motywacją do zakupu. Modele dostępne w naszej ofercie są nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale również bardzo praktyczne. Warto podkreślić, że niektóre warianty są tak interesujące, że już same w sobie stanowią ciekawą ozdobę wnętrza! Projektowanie pokoju dziennego z meblami i akcesoriami do salonu z naszej oferty to zadanie proste i bardzo przyjemne.

To Top