Choinki sztuczne 250 cm

Wyniki: 19

 1. Wysokość choinki: 250 Usuń ten element
 1. Sztuczna Choinka Jodła Biała ANNE
  181,22 zł Regular Price 393,95 zł
  Sztuczna Choinka Jodła Biała ANNE
 2. AmeliaHome - Sztuczna choinka Sosna LEMMY
  190,17 zł Regular Price 316,95 zł
  AmeliaHome - Sztuczna choinka Sosna LEMMY
 3. DecoKing - Sztuczna choinka Sosna DEBBIE
  364,45 zł Regular Price 543,95 zł
  DecoKing - Sztuczna choinka Sosna DEBBIE
 4. DecoKing - Sztuczna choinka Sosna FRANNIE
  366,50 zł Regular Price 832,95 zł
  DecoKing - Sztuczna choinka Sosna FRANNIE
 5. AmeliaHome - Sztuczna choinka Sosna KLAUS
  162,70 zł Regular Price 338,95 zł
  AmeliaHome - Sztuczna choinka Sosna KLAUS
 6. AmeliaHome - Sztuczna choinka Sosna DIANA
  173,28 zł Regular Price 326,95 zł
  AmeliaHome - Sztuczna choinka Sosna DIANA
 7. DecoKing - Sztuczna choinka Sosna ALICE
  241,84 zł Regular Price 360,95 zł
  DecoKing - Sztuczna choinka Sosna ALICE
 8. DecoKing - Sztuczna choinka Jodła LENA
  38,75 zł Regular Price 39,95 zł
  DecoKing - Sztuczna choinka Jodła LENA
  Ocena:

Wyniki: 19

plant image

POPULARNE PRODUKTY

Jak wybrać odpowiednią choinkę?

Sztuczna choinka
Choinki sztuczne od Restilo

Wybór sztucznej choinki to nie lada wyzwanie. Modeli jest wiele, w dodatku różnią się one od siebie rodzajem, ilością tipsów oraz koron. Na co warto zwrócić uwagę podczas zakupów? Jakie drzewko najlepiej sprawdzi się do użytku domowego, a jakie doskonale odnajdzie się w obiektach komercyjnych? Na te i inne pytania postaramy się odpowiedzieć w naszym mini-poradniku.

Zacznijmy od rodzaju – w kolekcji sztucznych choinek 250 cm spotkać możemy zarówno jodły, świerki, jak i sosny. Sztuczne choinki – jodły charakteryzują się szerokimi, rozłożystymi gałązkami oraz łagodnym, opływowym kształtem. Sztuczne choinki – świerki są natomiast węższe, bardziej spiczaste. Z pewnością przypadną do gustu miłośnikom prostych, nowoczesnych form. Sztuczne choinki - sosny zaś są najbardziej klasyczne, zjawiskowe.

Pięknie prezentują się w tradycyjnych aranżacjach wnętrz. Następną rzeczą na jaką warto zwrócić uwagę podczas zakupu sztucznej choinki 250 cm jest ilość tipsów oraz ilość koron. Im ich więcej, tym bardziej gęste i rozłożyste drzewko. W związku z tym, że sztuczne choinki 250 cm są to wysokie, monumentalne konstrukcje polecamy je do domów oraz mieszkań, w których odległość od podłogi do sufitu wynosi co najmniej 3 metry. Taka wysokość pomieszczenia pozwoli nam na swobodne złożenie stelaża, a także postawienie go do pionu. Nie będziemy także musieli się obawiać, że podczas składania sztucznej choinki 250 cm przypadkowo zabrudzimy lub porysujemy ściany. O czym warto pamiętać, ze względu na wymiary bożonarodzeniowego drzewka nie jest zalecane jego samodzielne kompletowanie. Sztuczną choinkę 250 cm dobrze jest składać w towarzystwie drugiej osoby, która w razie potrzeby pomoże przytrzymać nam statyw.

Powracając natomiast do pytania zadanego na początku poradnika – jaki typ choinek sprawdzi się w obiektach komercyjnych, takich jak kina, centra handlowe, restauracje czy hotele – sztuczne choinki 250 cm znakomicie odnajdą się w każdym z wymienionych miejsc. Nie tylko wypełnią przestrzeń, ale też nadadzą jej ciepłego, bożonarodzeniowego charakteru.

To Top