Choinki sztuczne 280 cm

Wyniki: 8

 1. Wysokość choinki: 280 Usuń ten element
 1. AmeliaHome - Sztuczna choinka Sosna LEMMY
  190,17 zł Regular Price 316,95 zł
  AmeliaHome - Sztuczna choinka Sosna LEMMY
 2. DecoKing - Sztuczna choinka Sosna DEBBIE
  257,25 zł Regular Price 383,95 zł
  DecoKing - Sztuczna choinka Sosna DEBBIE
 3. DecoKing - Sztuczna choinka Sosna FRANNIE
  449,79 zł Regular Price 832,95 zł
  DecoKing - Sztuczna choinka Sosna FRANNIE
 4. AmeliaHome - Sztuczna choinka Sosna KLAUS
  199,98 zł Regular Price 338,95 zł
  AmeliaHome - Sztuczna choinka Sosna KLAUS
 5. AmeliaHome - Sztuczna choinka Sosna DIANA
  192,90 zł Regular Price 326,95 zł
  AmeliaHome - Sztuczna choinka Sosna DIANA
 6. DecoKing - Sztuczna choinka Sosna ALICE
  241,84 zł Regular Price 360,95 zł
  DecoKing - Sztuczna choinka Sosna ALICE

Wyniki: 8

make it real
rating
98% zadowolonych klientów
Layer 1
Layer 1
Layer 1
Layer 1
Layer 1
1324 Opinii
plant image

POPULARNE PRODUKTY

Jak wybrać odpowiednią choinkę?

Sztuczna choinka
Choinki sztuczne od Restilo

Sztuczne choinki o wysokości 280 cm w zachwycający sposób będą prezentować się w eleganckich hotelach. Pięknie uzupełnią wystrój hotelowego lobby, witając przybyłych gości ciepłym, świątecznym klimatem. Świetnie odnajdą się również w roli elementu dekoracyjnego – wyeksponowane w centralnej części sali balowej, czy też postawione w rogu pokoju konferencyjnego.

Co więcej, sztuczne choinki 280 cm przypadną również do gustu właścicielom luksusowych gabinetów odnowy biologicznej, wykwintnych restauracji czy nowoczesnych, szklanych biurowców. Wykonane z wysokiej jakości materiałów bożonarodzeniowe drzewka należą do klasy produktów premium, z tego też powodu spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Zastosowanie specjalnego tworzywa sztucznego sprawia, że sztuczne choinki 280 cm nie tylko nie powodują uczuleń, ale też są trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Co więcej, w przeciwieństwie do żywych iglaków, sztuczne choinki 280 cm nie gubią swoich igiełek, nie tracą swojego kształtu i formy. Aby w pełni cieszyć się wyjątkowymi właściwościami produktu należy wyjąć go z eleganckiego, minimalistycznego kartonu, a następnie złożyć. Jak? Nic prostszego! Wystarczy połączyć ze sobą poszczególne elementy stelażu, a potem umieścić je w specjalnej podstawie.

Cały proces jest szybki, łatwy i prosty, a my nie potrzebujemy specjalistycznych narzędzi. O czym należy jednak pamiętać kupując sztuczną choinkę 280 cm – po złożeniu konstrukcji potrzebuje ona jeszcze odrobinę naszej uwagi. Otóż, musimy samodzielnie wymodelować jej gałązki. Jeżeli zależy nam na bardziej nowoczesnym wyglądzie drzewka wszystkie gałązki prostujmy, a następnie kierujmy ku górze. Jeżeli zaś preferujemy klasyczne kształty i formy, gałązki układajmy w delikatny, subtelny łuk i rozkładajmy na boki. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą sztucznych choinek 280 cm dostępnych w sklepie internetowym Restilo. Poszczególne modele różnią się od siebie wyglądem, łączy je jednak dbałość o szczegóły i staranność wykonania.

To Top